RSS kanál

Výsledky soutěží

warning: Creating default object from empty value in /data/www/zsfilosofska.cz/sport.zsfilosofska.cz/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Výsledky - talentové zkoušky 2017

V tabulce si můžete prohlédnout výsledky TZ pod I.Č. M.Čepelák , vedoucí trenér ST

Talentové zkoušky 2014

Modřanský dvojboj

V úterý 28.4. 2009 se žáci naší školy zúčastnili atletických závodů Modřanského dvojboje, kde se soutěžilo ve skoku dalekém a v běhu na 60m. Celkem ZŠ Filosofská postavila 10 družstev a dvě z nich si odnesly ze soutěže medaile. Pěkné 2. místo vybojovaly mladší žákyně (6.-7. třída) a 3. místo mladší žáci (6.-7. třída). Byli jsme svědky celé řady osobních rekordů a výborných výkonů, které jsou příslibem do dalších soutěží. Jednotlivé výsledky si můžete stáhnout pod článkem.

zábavné testování naší AT přípravky - výsledky

V průběhu března proběhlo zábavnou formou první seznámení naší atletické přípravky s některými atletickými disciplínami. Jak se Vašim dětem podařilo zvládnout úskalí pěnového oštěpu, či skákání přes švihadlo?

Klikněte na soubor pod článkem.

Veřejné závody - hala 2009 (výsledky)

Veškeré výsledky našich žáků na atletických závodech v hale 2009, najdete na stránkách Českého atletického svazu www.atletika.cz

Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva v atletice 2009

Ve dnech 18.-19.2. 2009 se v atletické hale na Strahově uskutečnil Přebor Prahy jednotlivců staršího žactva ( ročník narození 1994,1995) v atletice.

Naši žáci byli opět pořádně vidět hlavně v koulařském sektoru, kde se přeborníkem Prahy stal Jan Koudelka výkonem 11,56m a hned za ním skončil Michal Žižka, který hodil jen o 12 cm méně. Ostatní závodníci už na stupně vítězů nedosáhli, přestože většina zlepšila svoje osobní rekordy.

modřanská Vánoční laťka 2008

Soutěže dne 12.12.2008 se zúčastnilo 57 žáků a žákyň ZŠ TGM a ZŠ Filosofská/Jitřní/.

Žáci naší školy vybojovali celkově 5 medailí a ve výborné atmosféře předvedli i řadu osobních rekordů.

Velkou pochvalu zaslouží závodníci horní budovy ZŠ, kteří přes minimum možností k tréninku, podali statečné výkony a do letní sezóny budou určitě velikou posilou.

Výsledky si můžete stáhnout v souboru pod článkem.

Vánoční laťka 2008 - ZŠ Campanus

Dne 17.12.2008 se uskutečnil na ZŠ Campanus závod ve skoku vysokém pod již tradičním názvem Vánoční Laťka.

Naše škola se zúčastnila v velkém počtu, přesto chybělo plno tradičních opor, které onemocněli. Velkým úspěchem skončily všechny kategorie chlapců, kde ZŠ Filosofská vždy přebírala zlatou medaili.

Děvčata byly neméně úspěšná a pouze v nejstarší kategorii nezvítězily.